__________________________________________________________________________________________________________________________________

26. kolo:

St     4.3. 2015  17:30 hod.  Opatov - Fitcentrum  7:2 (2:1,3:1,2:0).

Branky: Vostřel 4x, Vašátko ml. 2x, Mrštný - Ruda, Kovář.

St     4.3. 2015  19:00 hod.  Česká Třebová - Čistá  3:5 (2:1,0:3,1:1).

Branky: Dobroucký, Hajsler, Ráb - Vomáčka 2x, Maršík, Číp, Růžička.

Čt     5.3. 2015  18:45 hod.  Peak sport - Příluka  7:0 (2:0,3:0,2:0).

Branky: Lustyk 3x, Pospíšil, Pravec, Nekvinda, Stříteský.

Ne    8.3. 2015  17:45 hod.  Vysoké Mýto - Hokej sport  5:2 (1:0,2:2,2:0).

Branky: Zeida 3x, Němeček J., Otta - Knap, Němec M.

Ne  15.3. 2015   9:45 hod.  Jenišovice - Vidlatá Seč  5:0 (2:0,3:0,0:0).

Branky: Pek 2x, Chvojka, Bárta, Jirout P.

Ne  15.3. 2015  11:30 hod.  Proseč - Sloupnice  4:7 (0:1,2:3,2:3).

Branky: Tměj 2x, Drahoš, Šplíchal M. - Javůrek 5x, Kuta, Mikulecký M.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

25. kolo:

Čt  12.3. 2015  21:00 hod.  Čistá - Makov  6:2 (1:0,1:0,4:2).

Branky: Kovář 2x, Kopecký, Maršík, Růžička, Rosendorf - Láf, Novák J.

Pá  13.3. 2015  19:30 hod.  Vidlatá Seč - Česká Třebová  5:0 kontumačně

So  14.3. 2015   8:00 hod.  Sloupnice - Peak sport  4:3 sn (0:1,2:1,1:1).

Branky: Kuta 2x, Javůrek, rozh. nájezd Vomočil - Sejkora, Lustyk, Stříteský.

So  14.3. 2015   9:45 hod.  Fitcentrum - Jenišovice  1:5 (1:2,0:2,0:1).

Branky: Fila - Simon 3x, Chvojka, Pop.

So  14.3. 2015  11:30 hod.  Hokej sport - Proseč  2:5 (2:2,0:1,0:2).

Branky: Resler, Vomočil - Tměj 2x, Menc V., Zvolánek, Hromádka.

So  14.3. 2015  19:30 hod. Příluka - Opatov  6:4 (4:2,1:0,1:2).

Branky: Šmejda 2x, Cibulka 2x, Vopařil, Jelínek - Lustyk, Vašek R., Vostřel, Mrštný.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

24. kolo:

Út  10.3. 2015  17:30 hod.  Makov - Vidlatá Seč  0:7 (0:2,0:2,0:3).

Branky: Henych 2x, Doležal M., Vostrčil, Štancl st., Kyncl st., Kment.

Út  10.3. 2015  21:00 hod.  Peak sport - Hokej sport  4:1 (1:0,2:0,1:1).

Branky: Pospíšil 2x, Stříteský, Kopecký - Resler.

St  11.3. 2015  20:45 hod.  Proseč - Vysoké Mýto  1:7 (0:0,0:2,1:5).

Branky: Šplíchal F. - Němeček M. 3x, Mokrejš 2x, Otta, Horák.

Čt  12.3. 2015  17:30 hod.  Jenišovice - Příluka  6:5 (2:1,4:2,0:2).

Branky: Simon 3x, Novák L., Bárta, Chvojka - Vopařil 2x, Cibulka 2x, Drahoš.

Čt  12.3. 2015  19:15 hod.  Opatov - Sloupnice  3:8 (0:5,2:3,1:0).

Branky: Vostřel 2x, Vašek R. - Javůrek 2x, Mikulecký V. 2x, Mikulecký M. 2x, Janecký, Vancl.

Ne 15.3. 2015  16:00 hod.  Česká Třebová - Fitcentrum  5:4 (1:1,4:2,0:1).

Branky: Bílý Z. 2x, Fabián 2x, Beránek - Cach, Dobeš M., Dobeš S., Kovář.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

23. kolo:

Pá  6.3. 2015  21:15 hod.  Hokej sport - Opatov  7:1 (4:0,3:1,0:0).

Branky: Němec L. 3x, Resler 2x, Vomočil, Němec M. - Vašátko st.

So  7.3. 2015  11:00 hod.  Čistá - Vidlatá Seč  3:4 (0:1,1:2,2:1).

Branky: Třasák, Kopecký, Číp - Štancl ml., Vomočil M., Kment, Vomočil J.

Ne  8.3. 2015    9:45 hod.  Makov - Fitcentrum  3:1 (0:0,2:1,1:0).

Branky: Pospíšil, Nádvorník, Tměj - Kovář.

Ne  8.3. 2015  11:30 hod.  Sloupnice - Jenišovice  13:1 (6:0,3:1,4:0).

Branky: Javůrek 3x, Kupka 3x, Kuta 2x, Janecký, Váňa, Pirkl, Mikulecký J., Vancl - Svoboda.

Po  9.3. 2015  17:15 hod.  Příluka - Česká Třebová  3:6 (1:2,2:2,0:2).

Branky: Vopařil 2x, Cibulka - Kareš 2x, Dobroucký, Fabián, Mařáček, Ráb.

Po  9.3. 2015  19:00 hod.  Vysoké Mýto - Peak sport  2:3 (0:1,1:1,1:1).

Branky: Otta 2x - Lustyk, Střeštík, Pravec.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

22. kolo:

Ne  1.3. 2015  16:00 hod.  Peak sport - Proseč  12:3 (4:0,3:2,5:1).

Branky: Kopecký 3x, Lustyk 2x, Sedlický 2x, Sejkora 2x, Stříteský, Pravec, Novák - Tměj 2x, Menc V.

Ne  1.3. 2015  17:45 hod.  Sloupnice - Česká Třebová  7:2 (4:0,1:1,2:1).

Branky: Javůrek 3x, Pirkl 2x, Mikulecký V., Kuta - Hajsler, Svěrák.

Po  2.3. 2015  17:15 hod.  Hokej sport - Jenišovice  7:2 (1:1,4:1,5:0).

Branky: Vomočil 3x, Knap, Němec L., Němec M., Auer - Simon, Novák L.

Po  2.3. 2015  19:00 hod.  Opatov - Vysoké Mýto  4:2 (1:1,1:1,2:0).

Branky: Petruň 2x, Vašátko ml., Vostřel - Roleček, Koš.

St  4.3. 2015  20:45 hod.  Makov - Příluka  0:6 (0:2,0:2,0:2).

Branky: Renza M. 2x, Bauer, Šimek M., Vopařil, Šmejda.

Čt  5.3. 2015  20:15 hod.  Fitcentrum - Čistá  2:8 (1:3,1:4,0:1).

Branky: Musil, Cach - Růžička, Pecháček, Číp, Maršík, Rosendorf, Rambousek, Kmošek, Kovář. 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

21.kolo:

Čt  26.2. 2015  20:15 hod.  Vysoké Mýto - Jenišovice  9:4 (2:1.2:3,5:0).

Branky: Otta 3x, Koš 2x, Zeida, Šplíchal, Mokrejš, Horák - Simon 2x, Novotný, Bárta.  

St  18.2. 2015  19:15 hod.  Proseč - Opatov  1:3 (1:1,0:0,0:2).

Branky: Tměj - Petrůň 2x, Vostřel.

Pá  20.2. 2015  19:30 hod.  Fitcentrum - Vidlatá Seč  4:0 (2:0,2:0,0:0).

Branky: Černý 2x, Schlogel, Kovář.

Pá  20.2. 2015  21:15 hod.  Hokej sport - Česká Třebová  0:1 (0:1,0:0,0:0).

Branka: Dobroucký.

Ne  22.2. 2015   9:45 hod.  Příluka - Čistá  0:5 (0:1,0:2,0:2).

Branky: Ryšan 2x, Číp, Kovář, Frňka.

Ne  22.2. 2015  11:30 hod. Sloupnice - Makov  5:4 (1:1,2:1,2:2).

Branky: Javůrek 4x, Štarman - Vopařil ml., Tměj, Pospíšil, Novák J.  

_________________________________________________________________________________________________________________________________

20.kolo:

St  11.2. 2015  17:30 hod.  Hokej sport - Makov  5:4 (2:1,2:2,1:1).

Branky: Resler 4x, Auer - Nádvorník, Láf, Pospíšil, Šmíd.

St  11.2. 2015  19:15 hod.  Česká Třebová - Vysoké Mýto  1:6 (0:1,0:2,1:3).

Branky: Bílý Z. - Koš 2x, Němeček J., Kuška, Horák, Zeida.

So  14.2. 2015    9:45 hod.  Jenišovice - Proseč  8:11 (1:2,4:3,3:6).

Branky: Chvojka 2x, Simon 2x, Branda, Pop, Novák J., Novák L. - Šplíchal F. 3x, Marek 3x, Menc M. 2x, Hromádka 2x, Šplíchal M.

So  14.2. 2015  11:30 hod.  Peak sport - Opatov  5:0 kontumačně (další viz tresty)

So  14.2. 2015  16:00 hod.  Sloupnice - Čistá  5:8 (0:2,1:1,4:5).

Branky: Štarman 2x, Javůrek, Kupka, Mikulecký V. - Číp 3x, Růžička 2x, Maršík 2x, Kmošek.

So  14.2. 2015  17:45 hod.  Příluka - Vidlatá Seč  0:6 (0:1,0:2,0:3).

Branky: Štancl ml. 2x, Doležal Jar., Kment, Vomočil M., Henych.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

19.kolo:

St  4.2. 2015  17:30 hod.  Jenišovice - Peak sport  2:3 sn (0:0,1:1,1:1).

Branky: Simon 2x - Kopecký + rozh. nájezd, Jiruše.

St  4.2. 2015  19:15 hod.  Makov - Vysoké Mýto  2:3 (1:3,0:0,1:0).

Branky: Novák J. 2x - Koš, Němeček M., Mokrejš.

So  7.2. 2015   9:45 hod.  Proseč - Česká Třebová  3:2 (0:1,2:0,1:1).

Branky: Hromádka, Tměj, Menc M. - Kareš 2x.

So  7.2. 2015  11:30 hod. Vidlatá Seč - Sloupnice  4:3 (4:0,0:2,0:1).

Branky: Henych 2x, Štancl ml., Kyncl ml. - Javůrek, Vomočil, Kupka.

Ne  8.2. 2015  16:00 hod. Fitcentrum - Příluka  2:6 (1:1,0:2,0:3).

Branky: Schlogel, Pentek - Vopařil 4x, Sláma, Cibulka.

Ne  8.2. 2015  17:45 hod. Čistá - Hokej sport  8:2 (0:1,4:0,4:1).

Branky: Kmošek 2x, Bělka, Kopecký, Pecháček, Třasák, Ryšan, Rambousek - Vomočil, Němec L.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

18. kolo:

Čt 29.1. 2015  20:30 hod.  Sloupnice - Fitcentrum  7:4 (3:0,1:2,3:2).

Branky: Javůrek 4x, Mikulecký M. 2x, Vomočil - Musil 2x, Černý 2x.

Pá 30.1. 2015  19:30 hod.  Peak sport - Česká Třebová  2:3 (0:0,0:2,2:1).

Branky: Kopecký, Sedlický - Kareš, Kroulík, Lebeda.

St  25.2. 2015  20:45 hod.  Hokej sport - Vidlatá Seč  2:8 (0:1,1:2,1:5).

Branky: Němec M., Vomočil - Štancl ml. 2x, Kment 2x, Doležal M. 2x, Kyncl ml., Vomočil J.  

Ne   1.2. 2015   8:00 hod.  Proseč - Makov  4:3 sn (0:2,3:0,0:1).

Branky: Kvapil, Menc V., Zvolánek, rozh. nájezd Šplíchal M. - Láf 2x, Bečička.

Ne   1.2. 2015   9:45 hod.  Opatov - Jenišovice  5:7 (3:3,1:2,1:2).

Branky: Petrůň 2x, Vostřel, Mrštný, Bureš - Chvojka 2x, Pek 2x, Novotný, Šrut, Andrle.

Ne   1.2. 2015 11:30 hod.  Vysoké Mýto - Čistá  6:2 (2:0,3:1,1:1).

Branky: Kuška 2x, Otta, Mokrejš, Šplíchal D., Syrový - Růžička, Maršík.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

17. kolo:

Pá 23.1. 2015  19:30 hod.  Peak sport - Makov  4:1 (0:0,2:0,2:1).

Branky: Sedlický, Lustyk, Kopecký, Střeštík - Šmíd.

So 24.1. 2015    8:00 hod.  Vidlatá Seč - Vysoké Mýto  6:2 (3:1,1:0,2:1).

Branky: Doležal J. 4x, Famfulík, Vomočil M. - Roleček, Mokrejš.

So 24.1. 2015    9:45 hod.  Příluka - Sloupnice  3:4 (1:0,0:3,2:1).

Branky: Vopařil, Drahoš, Sláma - Javůrek 2x, Mikulecký J., Vomočil.

So 21.2. 2015  16:00 hod.  Fitcentrum - Hokej sport  4:9 (1:4,0:2,3:3).

Branky: Černý 2x, Dobeš S., Jandík - Resler 4x, Knap 3x, Němec L., Flach V. 

So 24.1. 2015  16:00 hod.  Česká Třebová - Opatov  3:4 sn (0:1,1:1,2:1).

Branky: Ráb, Dobroucký, Hajsler - Vostřel 2x, Petrůň, rozh. nájezd Vašek R.

So 24.1. 2015  17:45 hod.  Čistá - Proseč  4:3 (1:1,1:1,2:1).

Branky: Kmošek 2x, Růžička, Maršík - Šplíchal F., Drahoš, Menc M.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

16. kolo:

St 14.1. 2015  19:15 hod.  Hokej sport - Příluka  3:4 sn (0:1,3:1,0:1).

Branky: Resler 2x, Kovář - Šmejda + rozh. nájezd, Vopařil, Drahoš.

Pá 16.1. 2015  19:30 hod.  Vysoké Mýto - Fitcentrum  3:0 (1:0,1:0,1:0).

Branky: Kučák, Němeček M., Mokrejš.

So 17.1. 2015  11:30 hod.  Jenišovice - Česká Třebová  6:4 (3:3,2:1,1:0).

Branky: Simon 3x, Bárta, Pop, Pitra - Ráb 2x, Dobroucký, Řehák.

Ne 18.1. 2015    8:00 hod.  Čistá - Peak sport  0:4 (0:0,0:2,0:2).

Branky: Střeštík 2x, Lustyk, Sejkora.

Ne 18.1. 2015    9:45 hod.  Vidlatá Seč - Proseč  6:2 (3:0,1:1,2:1).

Branky: Štancl ml., Vomočil J., Vomočil M., Doležal J., Henych, Kment - Tměj, Menc M.

Ne 18.1. 2015  11:30 hod.  Opatov - Makov  2:1 (1:1,0:0,1:0).

Branky: Vostřel, Vašátko st. - Novák J.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

15. kolo:

St  7.1. 2015  17:30 hod.  Hokej sport - Sloupnice  2:3 (0:1,0:1,2:1).

Branky: Resler, Knap - Vomočil, Kuta, Štarman.

St  7.1. 2015  19:15 hod.  Peak sport - Vidlatá Seč  3:2 sn (0:0,0:1,2:1).

Branky: Střeštík, Lustyk, rozh. nájezd Kopecký - Doležal M., Vostrčil.

Čt  8.1. 2015  20:30 hod.  Opatov - Čistá  2:6 (0:3,2:3,0:0).

Branky: Vostřel 2x - Kovář, Maršík, Číp, Rosendorf, Frňka, Kmošek.

Pá  9.1. 2015  19:30 hod.  Příluka - Vysoké Mýto  0:10 (0:3,0:4,0:3).

Branky: Koš 3x, Kuška 2x, Němeček M. 2x. Mokrejš, Otta, Šplíchal.

Pá  9.1. 2015  21:15 hod  Fitcentrum - Proseč  5:7 (0:3,1:3,4:1).

Branky: Scholgel 3x, Češka, Kovář - Tměj 2x, Poslušný, Kvapil, Šplíchal, Vaňous, Menc V. 

St 14.1. 2015  17:30 Hod. Jenišovice - Makov  0:5 kontumačne (neoprávněný start hráče Jenišovic Davida Šruta)

__________________________________________________________________________________________________________________________________

14. kolo:

Pá 2.1. 2015  19:30 hod.  Vysoké Mýto - Sloupnice  2:3 (1:0,1:1,0:2).

Branky: Otta 2x - Vondra 2x, Pirkl.

Pá 2.1. 2015  21:15 hod.  Peak sport - Fitcentrum  12:0 (5:0,2:0,5:0).

Branky: Hegr 4x, Kopecký 4x, Lustyk 2x, Faltys, Jiruše.

So 3.1. 2015   8:00 hod.  Proseč - Příluka  5:2 (1:1,2:1,2:0).

Branky: Vávra 2x, Menc V., Drahoš, Houser - Drahoš, Šterba.

So 3.1. 2015   9:45 hod.  Opatov - Vidlatá Seč  2:6 (0:1,1:2,1:3).

Branky: Vostřel, Vašátko ml. - Doležal Jar. 2x, Vomočil J., Štancl ml., Henych, Doležal M.

So 3.1. 2015  16:00 hod.  Čistá - Jenišovice  5:10 (2:2, 3:4,0:4).

Branky: Rambousek, Frňka, Růžička, Kmošek, Kovář - Pek 3x, Urválek 3x, Pitra 3x, Chvojka. 

So 3.1. 2015  17:45 hod.  Makov - Česká Třebová  1:0 (0:0,0:0,1:0).

Branka: Novák J.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

13. kolo:

So  27.12. 2014  16:00 hod.  Česká Třebová - Čistá  2:3 (0:1,1:1,1:1).

Branky: Bílý Z., Kroulík - Vomáčka, Frňka, Rambousek.

So  27.12. 2014  17:45 hod.  Peak sport - Příluka  5:1 (1:0,3:0,1:1).

Branky: Sejkora 3x, Lustyk, Střeštík - Trunec.

Ne  28.12. 2014    9:00 hod.  Jenišovice - Vidlatá Seč  3:5 (2:2,1:0,0:3).

Branky: Novák, Chvojka, Novotný - Doležal M. 2x, Štancl ml. 2x, Vomočil J.

Ne  28.12. 2014  16:00 hod.  Opatov - Fitcentrum  7:5 (2:2,4:1,1:2).

Branky: Vostřel 3x, Mrštný, Kovář, Broulík, Vašátko st. - Ruda, Dobeš M., Jandík, Kovář, Černý.

Ne  28.12. 2014  17:45 hod.  Proseč - Sloupnice  3:5 (2:0,0:3,1:2).

Branky: Menc V., Marek, Vaňous - Javůrek 4x, Jána.

Út  30.12. 2014  17:15 hod.  Vysoké Mýto - Hokej sport  3:2 (0:1,2:0,1:1).

Branky: Němeček 2x, Otta - Štegner, Resler.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

12. kolo:

St  17.12. 2014  20:15 hod.  Vidlatá Seč - Česká Třebová  5:4 (1:0,2:1,2:3).

Branky: Kment 3x, Jirsák, Vostrčil - Beránek 3x, Dobroucký.

Čt  18.12. 2014  19:00 hod.  Sloupnice - Peak sport  10:2 (3:0,4:2,3:0).

Branky: Pirkl 4x, Vomočil 2x, Kuta 2x, Janecký, Vondra - Lustyk, Sedlický.

Pá  19.12. 2014  19:30 hod.  Fitcentrum - Jenišovice  4:3 sn (1:2,2:1,0:0).

Branky: Schlogel 2x, Kovář, rozh. nájezd Cach - Branda, Chvojka, Simon.

So  20.12. 2014  11:00 hod.  Čistá - Makov  5:6 sn (4:1,1:1,0:3).

Branky: Padělek 2x, Maršík, Třasák, Rambousek - Bečička 2x, Novák J., Mikulecký, Buřval, rozh. nájezd Pospíšil.

Ne  21.12. 2014  16:00 hod.  Příluka - Opatov  0:9 (0:2,0:2,0:5).

Branky: Vostřel 4x, Vašek R., Mrštný, Vašátko st., Broulík, Petrůň.

Po  22.12. 2014  18:00 hod. Hokej sport - Proseč  3:2 sn (0:0,1:2,1:0).

Branky: Kovář, Němec M., rozh. nájezd Resler - Tměj, Šplíchal M.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

11. kolo:

So  13.12. 2014  16:00 hod.  Česká Třebová - Fitcentrum  1:4 (0:2,0:0,1:2).

Branky: Bílý Z. - Musil 2x, Schlogel 2x.

Ne  25.1. 2015  9:00 hod.  Jenišovice - Příluka  3:4 sn (1:1,2:1,0:1).

Branky: Šrut J. 2x, Novák - Vopařil + rozh. nájezd, Sláma, Štěpánek.

Ne  14.12. 2014    9:45 hod.  Makov - Vidlatá Seč  2:5 (0:1,0:3,2:1).

Branky: Šmíd, Tměj - Štancl ml., Vomočil M., Vomočil J., Kyncl ml., Famfulík.

Ne  14.12. 2014  11:30 hod.  Opatov - Sloupnice  2:8 (1:1,0:5,1:2).

Branky: Mrštný, Vostřel - Vomočil 3x, Javůrek 2x, Váňa, Kupka, Mikulecký V.

Po  15.12. 2014  18:00 hod.  Peak sport - Hokej sport  3:4 sn (2:0,0:1, 1:2).

Branky: Sedlický, Sejkora, Faltys - Němec M., Nováček P., Auer, rozh. nájezd Němec L.

Po  15.12. 2014  19.45 hod.  Proseč - Vysoké Mýto  2:5 (1:1,1:3,0:1).

Branky: Kvapil, Poslušný - Koš 2x, Otta, Syrový, Mokrejš.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

10. kolo:

So   6.12. 2014  11:00 hod.  Příluka - Česká Třebová  7:5 (1:2,4:2,2:1).

Branky: Vopařil 2x, Štěpánek 2x, Bauer, Trunec, Jelínek - Fabián 2x, Hajsler, Kareš, Ráb.

So   6.12. 2014  16:00 hod.  Sloupnice - Jenišovice 4:2 (2:2,0:0,2:0).

Branky: Vomočil, Mikulecký M., Javůrek, Šplíchal - Simon 2x.

So   6.12. 2014  17:45 hod.  Fitcentrum - Makov  4:2 (1:1,3:0,0:1).

Branky: Schlogl 2x, Melichar, Musil - Novák J., Pospíšil.

Ne   7.12. 2014    9:00 hod.  Peak  sport - Vysoké Mýto  2:1 sn (1:0,0:1,0:0).

Branky: Sejkora, rozh. nájezd Lustyk - Koš.

St  10.12. 2014  18:30 hod.  Hokej sport - Opatov  4:5 (0:3,0:1,4:1).

Branky: Resler, Němec M., Auer, Štegner - Vostřel 2x, Petruň, Vašátko ml., Kolda.

St  10.12. 2014  20:15 hod.  Vidlatá Seč - Čistá  4:1 (0:1,1:0,3:0).

Branky: Hanych 2x, Štancl st. 2x - Číp.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

9. kolo:

St  26.11. 2014  18:30 hod.  Čistá - Fitcentrum  2:5 (0:3,2:0,0:2).

Branky: Kopecký, Číp - Melichar, Černý, Schlogl, Cach, Kovář.

St  26.11. 2014  20:15 hod.  Peak sport - Proseč  2:1 (2:0,0:1,0:0).

Branky: Jiruše, Kopecký - Menc M.

Čt  27.11. 2014  20:30 hod.  Česká Třebová - Sloupnice  4:6 (1:3,0:3,3:0).

Branky: Bílý Z. 2x, Nesejt, Hajsler - Vomočil 2x, Mikulecký M., Novák, Jána, Javůrek.

Pá  28.11. 2014  19:30 hod.  Vysoké Mýto - Opatov  5:1 (1:0,3:0,1:1).

Branky: Koš 2x, Mokrejš, Horák, Klement - Petrůň.

So  29.11. 2014  11:00 hod.  Jenišovice - Hokej sport  7:5 (3:0,1:3,3:2).

Branky: Pitra 2x. Pek, Šrut, Andrle, Novák, Bárta - Knap 3x, Němec L., Flach V.

Ne  30.11. 2014    9:00 hod.  Makov - Příluka  2:3 (1:0,0:2,1:1).

Branky: Pospíšil, Bečička - Vopařil, Šimek M., Jelínek.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

8. kolo:

So  22.11. 2014  16:00 hod.  Sloupnice - Makov  6:1 (4:1,0:0,2:0).

Branky: Javůrek 2x, Vomočil 2x, Pirkl, Mikulecký M. - Novák J.

So  22.11. 2014  17:45 hod.  Vysoké Mýto - Jenišovice  6:12 (1:7,1:3,4:2).

Branky: Koš 2x, Němeček 2x, Štorek, Krása - Simon 4x, Pék 3x, Medonoš 2x, Svoboda, Pitra, Chvojka.

Ne  23.11. 2014    9:45 hod.  Proseč - Opatov  5:4 (2:0,0:2,3:2).

Branky: Menc M. 2x, Marek 2x, Šplíchal F. - Vostřel 2x, Vašek J., Vašátko st.

Ne  23.11. 2014  11:30 hod.  Příluka - Čistá  3:7 (1:4,1:1,1:2).

Branky: Šmejda, Renza, Trunec - Frňka 2x, Pecháček, Třasák, Růžička, Kopecký, Maršík. 

Ne  23.11. 2014  16:00 hod.  Fitcentrum - Vidlatá Seč  3:7 (1:1,1:4,1:2).

Branky: Kučera, Kovář, Musil - Vostrčil 3x, Famfulík, Doležal Jar., Kyncl st., Vomočil J.

Ne  23.11. 2014  17:45 hod.  Hokej sport - Česká Třebová  2:3 (2:0,0:1,0:2).

Branky: Knap, Resler - Fraidl, Bílý V., Kareš.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

7. kolo:

Pá  14.11. 2014  19:30 hod.  Vidlatá Seč - Příluka  7:2 (0:0,4:1,3:1).

Branky: Herold 2x, Štancl ml. 2x, Vostrčil, Vomočil M., Kyncl ml. - Štěpánek, Vopařil.

So  15.11. 2014    8:00 hod.  Makov - Hokej sport  0:6 (0:3,0:1,0:2).

Branky: Štegner, Knap, Flach V., Resler, Němec L., Němec M.

So  15.11. 2014    9:45 hod.  Česká Třebová - Vysoké Mýto  0:5 (0:2,0:2,0:1).

Branky: Krása, Svoboda, Zeida, Otta, Šplíchal.

So  15.11. 2014  11:30 hod.  Jenišovice - Proseč  8:2 (4:1,1:0,3:1).

Branky: Bárta 3x, Pek 2x, Zajíček, Branda, Simon - Menc M., Tměj.

Ne  16.11. 2014    9:00 hod.  Čistá - Sloupnice  3:4 (2:0,0:0,1:4).

Branky: Maršík 2x, Rambousek - Javůrek 3x, Mikulecký L.

Po  17.11. 2014  11:00 hod.  Opatov - Peak sport  2:7 (1:3,0:3,1:1).

Branky: Vašátko ml., Kolda - Kopecký J. 4x, Sejkora, Jiruše, Sedlický.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

6. kolo:

So  8.11. 2014    9:45 hod.  Vysoké Mýto - Makov  4:1 (0:1,3:0,1:0).

Branky: Otta 2x, Šplíchal, Koš - Vopařil ml.

So  8.11. 2014  11:30 hod.  Hokej sport - Čistá  3:5 (1:0,1:3,1:2).

Branky: Vomočil 2x, Resler - Kmošek 2x, Růžička, Kopecký, Pecháček.

Ne  9.11. 2014    9:45 hod.  Příluka - Fitcentrum  4:1 (3:1,0:0,1:0).

Branky: Šimek M. 2x, Šmejda 2x - Dobeš M.

Ne  9.11. 2014  11:30 hod.  Sloupnice - Vidlatá Seč  0:8 (0:2,0:2,0:4).

Branky: Vomočil J. 3x, Doležal M., Štancl ml., Doležal Jar., Štancl st., Kyncl ml.

Ne  9.11. 2014  16:00 hod.  Peak sport - Jenišovice  10:4 (2:0,6:3,2:1).

Branky: Kopecký J. 5x, Lustyk 2x, Střeštík, Pravec, Sejkora - Pek 2x, Šrut, Jirout.

Ne  9.11. 2014  17:45 hod.  Proseč - Česká Třebová  4:7 (2:2,1:3,1:2).

Branky: Javůrek, Menc M., Sýkora, Šplíchal F. - Beránek 2x, Fabián 2x, Ráb, Kroulík, Bílý Z.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

5. kolo:

So 1.11. 2014  11:30 hod.  Vidlatá Seč - Hokej sport  3:4 (1:2,0:1,2:1).

Branky: Jirsák, Kyncl ml., Štancl ml. - Resler 2x, Vomočil, Kovář.

So 1.11. 2014  16:00 hod.  Čistá - Vysoké Mýto  6:0 (2:0,2:0,2:0).

Branky: Číp 3x, Pecháček, Maršík, Kmošek.

So 1.11. 2014  17:45 hod.  Makov - Proseč  0:4 (0:0,0:1,0:3).

Branky: Menc V. 2x, Javůrek, Šplíchal M.

Ne 2.11. 2014    8:00 hod.  Česká Třebová - Peak sport  4:11 (0:3,3:3,1:5).

Branky: Kareš, Beránek, Fabián, Nesejt - Lustyk 3x, Kopecký J. 3x, Střeštík 2x, Husar, Motyčka, Pravec.

Pá 21.11. 2014 19:30 hod.  Jenišovice - Opatov  5:11 (1:2,1:3,3:6).

Branky: Simon 3x, Bárta, Novotný - Vostřel 6x, Vašátko st. 3x, Petrůň, Sedlák. 

Čt 6.11. 2014    20:30 hod.  Fitcentrum - Sloupnice  3:1 (1:0,0:0,2:1).

Branky: Jandík, Kučera, Černý - Pirkl.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

4.kolo:

Ne 26.10. 2014    8:00 hod.  Proseč - Čistá  2:13 (1:4,0:6,1:3).

Branky: Kvapil 2x - Ryšan 3x, Číp 3x, Maršík 3x, Bělka, Pecháček, Třasák, Kopecký.

Ne 26.10. 2014    9:45 hod.  Opatov - Česká Třebová  4:1 (1:1,3:0,0:0).

Branky: Vostřel 3x, Petrůň - Dobroucký.

Ne 26.10. 2014  11:30 hod.  Peak sport - Makov  5:2 (3:0,1:1,1:1).

Branky: Střeštík 2x, Husar, Kopecký, Stříteský - Buřval 2x.

Ne 26.10. 2014  16:00 hod.  Vysoké Mýto - Vidlatá Seč  4:2 (2:1,2:0,0:1).

Branky: Koš 4x - Štancl ml., Vostrčil.

Ne 26.10. 2014  17:45 hod.  Hokej sport - Fitcentrum  2:3 (1:1,0:2,1:0).

Branky: Resler, Vomočil - Musil, Fila, Melichar.

Po 27.10. 2014  20:15 hod.  Sloupnice - Příluka  5:3 (2:0,1:1,2:2).

Branky: Javůrek 3x, Vomočil, Kuta - Vopařil 2x, Šimek M.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

3. kolo:

Pá 17.10. 2014  19:30 hod.  Čistá - Peak sport  6:5 sn (4:2,1:1,0:2).

Branky: Ryšan 2x, Stráník, Kmošek, Růžička, rozh. nájezd Maršík - Kopecký 2x, Lustyk 2x, Hegr.

So 18.10. 2014    8:00 hod.  Makov - Opatov  2:8 (0:4,1:2,1:2).

Branky: Vopařil ml., Buřval - Vostřel 2x, Kolda 2x, Bureš, Vašek, Kovář, Mrštný.

So 18.10. 2014    9:45 hod.  Vidlatá Seč - Proseč  6:3 (1:0,1:3,4:0).

Branky: Vomočil M. 2x, Kyncl st., Grulich, Boštík, Famfulík - Menc M. 2x, Marek.

So 18.10. 2014  11:30 hod.  Příluka - Hokej sport  0:5 (0:0,0:1,0:4).

Branky: Resler 4x, Nováček J.

So 18.10. 2014  16:00 hod.  Česká Třebová - Jenišovice  5:0 kontumačně (neoprávněný start hráče Jenišovic Šmejdy).

 

So 18.10. 2014  17:45 hod.  Fitcentrum - Vysoké Mýto  3:8 (1:1,2:4,0:3).

Branky: Schlogl 2x, Kovář - Otta 3x, Koš 2x, Zeida, Klement, Mokrejš.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

2. kolo:

So 11.10. 2014  16:00 hod.  Jenišovice - Makov  2:3 (0:0,1:3,1:0).

Branky: Bárta, Šrut - Dufek, Vopařil ml., Pospíšil.

So 11.10. 2014  17:45 hod.  Opatov - Čistá  4:6 (0:3,1:1,3:2).

Branky: Vašátko ml. 3x, Vašátko st. - Kopecký 2x, Třasák, Číp, Růžička, Ryšan.

Ne 12.10. 2014    8:00 hod.  Hokej sport - Sloupnice  3:4 sn (1:0,2:1,0:2).

Branky: Doležal, Flach V., Auer - Pirkl, Mikulecký J., Vomočil, rozh. nájezd Javůrek.

Ne 12.10. 2014    9:45 hod.  Proseč - Fitcentrum  3:2 (1:0,1:1,1:1).

Branky: Menc M. 2x, Houser - Musil, Češka.

Ne 12.10. 2014  11:30 hod. Peak sport - Vidlatá Seč  1:6 (0:2,0:2,1:2).

Branky: Pospíšil - Doležal Jar. 2x, Doležal M. 2x, Štancl ml., Kment.

Ne 12.10. 2014  16:00 hod.  Vysoké Mýto - Příluka  2:1 sn (0:0,1:1,0:0).

Branky: Koš, rozh. nájezd Klement - Šimek M.

 _________________________________________________________________________________________________________________________________

1. kolo:

Pá 3.10. 2014  19:30 hod.  Makov - Česká Třebová  2:3 sn (1:0,1:0,0:2).

Branky: Vopařil ml., Tměj - Fabián, Bílý Z., rozh. nájezd Řehák.

So 4.10. 2014    8:00 hod.  Fitcentrum - Peak sport  3:2 sn (0:0,0:1,2:1).

Branky: Fila, Kovář, rozh. nájezd Musil - Stříteský, Sejkora.

So 4.10. 2014    9:45 hod.  Sloupnice - Vysoké Mýto  2:1 (0:0,0:1,2:0).

Branky: Javůrek, Kuta - Šplíchal.

So 4.10. 2014  11:30 hod.  Příluka - Proseč  5:4 (2:3,3:0,0:1).

Branky: Cibulka 2x, Štěpánek 2x, Trunec - Hromádka, Šplíchal M., Drahoš, Sejkora.  

So 4.10. 2014  16:00 hod.  Vidlatá Seč - Opatov  4:5 sn (0:2,2:1,2:1).

Branky: Doležal M. 2x, Kment, Doležal J. - Vostřel 3x, Mrštný, rozh. nájezd Petrůň.

So 4.10. 2014  17:45 hod.  Čistá - Jenišovice  7:5 (2:1,3:1,2:3).

Branky: Kmošek 3x, Maršík 2x Vomáčka, Rambousek - Pitra 2x, Zajíček, Šrut, Stach M. 

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.